یک دوره آموزشی کاراته توسط سرمربی تیم ملی کره جنوبی در بندرعباس برگزار شد.

 

یه دوره کلاس آموزشی کاراته با دعوت نماینده استان آقای امیر پرویز کلاهی وبه مربیگری استاد احمد صافی رئیس سبک                                                                            

وسرمربی تیم ملی کاراته کره جنوبی در مورخه یکم آذر ماه سال جاری در سالن اختصاصی بندرعباس برگزار شد.

 

 

این دوره با جدیدترین شیوه های آموزشی روز دنیا توسط شیهان احمد صافی از مربیان با تجربه کشورمان و به همراه دبیر سبک استاد بهمن حسنزاده برگزار شد که مورد استقبال کم نظیر قهرمانان ، مربیان و پیشکسوتان کاراته استان هرمزگان و همچنین حضور مربیان و ورزشکاران استان کرمان قرار گرفت که نماینده کرمان آقای حسین حسینی حضور داشتند . این کلاس آموزشی در دو بخش آقایان و بانوان در مورخه یکم آبان ماه سال جاری در سالن اختصاصی کاراته بندرعباس ، با حضور یکصدو سی کاراته کا  در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار شد.

استاد احمد صافی رئیس سبک شوتوکان W.S.K.F در ایران هدف از برگزاری این کلاس را انتقال شیوه های نوین آموزشی در کاراته عنوان کرده و افزودند: در این دوره حرکات ترکیبی کاراته ، روشهای آموزشی دفاع کردن و فنون تمرینی آشی بارای  آموزش داده شد و سعی کردیم بخشی از روشهای جدید آموزشی را که بر پایه تنوع حرکت است معرفی کنیم تا باعث علاقمندی بیشتر ورزشکاران نسبت به هنر کاراته و بالا بردن دقت و نهایتا پیشرفت شان شود.

ایشان در ادامه افزودند: ما در این کلاس یک روزه بیشتر به بحث حرکت و دقت در مبارزه پرداختیم و همچنین روی حرکات پایه که کمک می کند برای نزدیک شدن به کسب امتیاز، و دور شدن دادن امتیاز، تمرین شد تا مبارز با جابجا شدن بتواند مسابقه را کنترل کند.

استاد احمد صافی یکی از نقاط قوت استان هرمزگان را همدلی مربیان و مسولین کاراته استان اعلام کردند و افزودند که مربیان این استان تشنه یادگیری هستند و این امر در آینده، نوید موفقیتهای بیش از پیش قهرمانان نام آور این استان در سطح کشور و جهان را میدهد.

نماینده سبک شوتوکان W.S.K.F در هرمزگان گفت: این مربی با تجربه ایرانی سابقه عضویت در تیم ملی ایران و کسب عناوین در سطوح مختلف را دارد ایشان هم اکنون دارای کمربند مشکی دان هفت کاراته میباشد. از مسولیتهای ایشان در فدراسیون کاراته ایران میتوان به هفت سال سابقه فعالیت موفق ایشان در سمت ریاست کمیته مربیان و در حال حاضر رییس کمیته تحقیقات و پژوهش فدراسیون کاراته کشور اشاره کرد. امیر پرویز کلاهی افزودند: باتوجه سابقه مربیگری استاد احمد صافی در تیم های ملی ایران، پاکستان و کره جنوبی و موفقیت چشم گیر ایشان، بر آن شدیم تا با دعوت این سرمایه ملی به استان هرمزگان از تجربیات ایشان برای ارتقاء سطح کاراته استان استفاده کنیم.

استاد عیسی امینی رییس هیات کاراته استان از تشریف فرمایی استاد صافی به هرمزگان تشکر و قدردانی نمودند و این دوره را برای استان با اهمیت خواندند و افزودند: در آینده ای نزدیک در نظر داریم چنین کلاسهایی را بصورت مستمر با دعوت از اساتید برجسته کشورمان ادامه دهیم.

. در پایان نیز نماینده سبک شوتوکان W.S.K.F در هرمزگان به ده مربیان و کاراته کاهای انتخاب شده در این دوره جوایز نقدی پرداخت شد همچنین از پیشکسوت و بنیانگذار کاراته استان جناب استاد پردل رمضانی و ریس هیات کاراته استان استاد عیسی امینی تقدیر و هدایایی به رسم یادبود تقدیم گردید .

 

You are here: گزارش یک دوره آموزشی کاراته توسط سرمربی تیم ملی کره جنوبی در بندرعباس برگزار شد.