کاتاروهایی که آهسته و پیوسته به جلو گام برمی دارند

 

در روزهايي كه تيم كاتا قهرمان و نايب قهرمان آسيا در سالهاي 2012 و 2013 روي تاتامي سوپرليگ كاراته حاضر نمي شود                             ؛ نمايش چندان دلچسبي از ساير حضار نمي بينيم، اما در اين بين تیم جوان دانشگاه آزاد آهسته و پیوسته به جلو گام برمی دارد.

به گزارش مرکز فدراسیون جهانی شوتوکان و به نقل از پايگاه خبري – تحليلي ايپون نيوز؛ در هفته هايي كه نمايش كاتارو هاي تيم هاي حاضر در سوپرليگ كاراته چنگي به دل نمي زند و تيم احد شاهين، فرزاد محمدخانلو و آرمين روشني با پشتوانه دو طلا و نقره آسيا غایبین بزرگ سوپر لیگ هستند، تیم كاتای دانشگاه آزاد اميدواركننده نشان مي دهد، هر چند تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله زیادی دارند.

تيم دانشگاه آزاد متشكل از روزبه روشني ، سهيل ساجدي فر و امير بهادر تدين روز جمعه و در چهارچوب بازهای هفته سوم سوپر لیگ با شکست دادن تیم خوب فولاد مبارکه خود را به جمع برترین های هفته رساندند. تیم کاتا دانشگاه با ميانگين سني زير 20 سال با ثبت6 پيروزي در 6 مسابقه آن هم در شرايطي كه فقط يك پرچم از دست رفته تا بدینجای کار تاثیرگذارترین کاتاروهای سوپر لیگ نشان دادند، تيمي كه نخستين بار سال پيش با قهرمانی در مسابقات قهرماني كشور - در اراك - خود را به كاتا ايران معرفي كرد.

در اثبات توانايي هاي سه تفنگدار جوان كاتا دانشگاه آزاد همين بس كه گودرز كمانگير كارشناس برجسته كاتا در باره آنها چنین مي گويد: در چند ماه گذشته این تیم پیشرفت خوبی داشته. این هفته هم در رقابتهای سوپرلیگ نمایش آنها را دیدم. به نظر من در اجرای کاتا، آنها سرعت، قدرت و شتاب خيلي خوبي دارند. البته اين تيم بايد روي"داچي" ها بيشتر كار كند، ضمن اينكه نياز به زمان دارد كه نفرات جوانش از نظر تكنيكي هم به پختگي لازم برسند. در مجموع بايد بگويم كه استيلی خوبی دارند و قطعا در آينده پيشرفت بيشتري خواهند داشت.

 

You are here: اخبار و رویدادها کاتاروهایی که آهسته و پیوسته به جلو گام برمی دارند