در مسابقات جایزه بزرگ امارات؛ سلطانی و حسنی پور برای مدال برنز به روی تاتامی می روند

مهدی سلطانی و سعید حسنی پور، دو نماینده وزن منهای 84 کیلو گرم تیم دانشگاه ازاد با شکست در مرحله نیمه نهایی                                                

و راهیابی به گروه بازنده ها، برای کسب نشان برنز سومین دوره جایزه بزرگ امارات به میدان می روند.

به گزارش مرکز فدراسیون جهانی شوتوکان و نقل از پایگاه خبری – تحلیلی ایپون نیوز، در اخرین روز مسابقات جایزه بزرگ امارات که با حضور ورزشکاران 50 کشور در دوبی در جریان است، بعد از ظهر امروز، مهدی سلطانی نماینده وزن منهای 84 کیلو گرم تیم دانشگاه ازاد پس از اینکه در سه مبارزه خود به ترتیب حریفانی از ترکیه(8-5) کویت(10-صفر) و مراکش (3- 1) را شکست داد، در گام چهارم و در مصاف با آرکانیا گوگیتا، نفر سوم جهان در سال 2008 از گرجستان 4 بر یک شکست خورد و برای کسب نشان برنز به گروه بازنده ها رفت.

گوگیتا برای علاقمندان ایرانی کاراته نامی اشنا است. این کاراته کای گرجستانی سالها در سوپر لیگ ایران حضور داشته و تیم دانشگاه ازاد را در مبارزات باشگاهی ایران همراهی می کرده است.

در این وزن همچنین سعید حسنی پور، دیگر نماینده تیم دانشگاه آزاد بود که پس از یک دور استراحت، در گام نخست محمد الجدی از کویت را 7 بر 2 برد و در مبارزه بعدی موفق شد مصطفی مسفر ملی پوش تیم کویت را 5 بر 4 مغلوب کند. حسنی پور در شرایطی برنده از تاتامی خارج شد که تا 4 ثانیه به اتمام مبارزه 4 بر 2 از حریف عقب بود، اما روی تیزهوشی 3 امتیاز گرفت و خود را به مبارزه نیمه نهایی رساند. در این مرحله او به مصاف کاراته کای مصری رفت که حاصل تلاش انها پس از سه دقیقه نتیجه صفر- صفر بود که با رای داوران حریف حسنی پور برنده معرفی شد تا دیگر نماینده دانشگاه آزاد در این وزن در گروه بازنده ها بدنبال کسب مدال برنز باشد

 

You are here: اخبار و رویدادها در مسابقات جایزه بزرگ امارات؛ سلطانی و حسنی پور برای مدال برنز به روی تاتامی می روند