برای بازیهای آسیایی 2014 اینچئون؛ صافی: کمیته ملی المپیک کره جنوبی از من طلا می خواهد

 

سرمربی ایرانی تیم ملی کاراته کره جنوبی گفت: در بازیهای آسیایی 2014 اینچئون، کره ای ها بدنبال کسب مدال طلای کاراته هستند                                     

و بازیکنانش توان و شرایط فنی این مهم را دارند.

احمد صافی که هفته گذشته برای آماده سازی تیم ملی کره جنوبی راهی این کشور شرق دور شده، به گزارش مرکز فدراسیون جهانی شوتوکان ودر گفتگو با پایگاه خبری- تحلیلی ایپون نیوز، در مورد شرایط تیمش گفت: در حال حاضر 10 نفر در اردوی آماده سازی بسر می برند و 2 نفر دیگر هم بزدوی به اردو فراخوانده می شوند. وی افزود: طبق برنامه از پیش تعیین شده، ملی پوشان کاراته کره جنوبی از ماه فوریه( بهمن) تا شروع یازهای آسیایی هر ماه 20 روز را زیر نظر کادر فنی به تمرین می پردازند.

صافی در مورد اینکه تیمش چقدر شانس برای کسب نشان طلا در بازیهای آسیایی 2014 قائل است، گفت: کمیته ملی المپیک کره جنوبی از تمامی تیم های شرکت کننده در این بازیها خواسته فقط روی مدال طلا تمرکز کنند. طبعاً این انتظار از کاراته هم وجود دارد که در اینچون نفراتش روی سکوهای اول قرار بگیرند.

سرمربی تیم ملی کره جنوبی در پاسخ به این سئوال که چند دیدار تدارکاتی را برای تیمش برنامه ریزی کرده است، گفت: حضور در کاراته وان جاکارتا و اوکیناوا قطعی است، ضمن اینکه ملی پوشان این کشور فروردین 1393 در بازیهای شرق آسیا که در اینچئون برگزار می شود نیز حضور خواهند یافت. دو اردوی تدارکاتی 20 روزه ( اردیبهشت و مرداد) در ایران هم در دستور کارمان قرار دارد.

سرمربی تیم دانشگاه آزاد با اشاره به اینکه سه شنبه هفته آینده سفر 5 روزه ای را به ایران خواهد داشت، گفت: برای بازیهای هفته پایانی سوپر لیگ و حضور در جشن قهرمانی تیم دانشگاه آزاد خود را به تهران خواهم رساند.

 

 

You are here: اخبار و رویدادها برای بازیهای آسیایی 2014 اینچئون؛ صافی: کمیته ملی المپیک کره جنوبی از من طلا می خواهد