کاتاروهای برتر انتخابی اول به اردوی آمادگی فراخوانده شدند

اولین مرحله انتخابی نوجوانان، جوانان و زیر 21 سال کاتا جهت گزینش تیم ملی اعزامی به هفتمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا برگزار شد                       

و نفرات دعوت شده به اردوی آمادگی و انتخابی بعدی (12 تير ماه) مشخص شدند.

به گزارش مرکز فدراسیون جهانی شوتوکان و نقل از سایت فدراسیون کاراته، اولین مرحله مسابقات انتخابی تیم ملی نوجوانان، جوانان و زیر 21 سال پسران صبح امروز ( سه شنبه) در سالن شهید کبکانیان تهران در بخش کاتا برگزار شد و تیم ها و نفرات راه یافته به انتخابی بعدی مشخص شدند.

در بخش کاتای انفرادی نوجوانان (14-15 سال) علی زند از مرکزی، علیرضا عامری از کرمان هر دو با 3/39 امتیاز و علیرضا خدری از قم با 2/39 امتیاز موفق شدند جواز حضور در مرحله بعدی انتخابی را کسب کنند.

در بخش کاتای انفرادی جوانان(16-17 سال) مهدی امامی از تهران با 4/30 امتیاز، محمد مهدی احمدی از اصفهان با 9/29 و امیر حسین آرامیده از مازندران با 8/29 امتیاز نفرات دعوت شده به دور دوم رقابتهای انتخابی هستند.

همچنین در کاتای زیر 21 سال، ابوالفضل شهرجردی از مرکزی با 9/30 امتیاز و امیربهادر تدین با 4/30 امتیاز نفر اول و دوم انتخابی امروز بودند، ضمن اینکه اسماعیل نخعی از کرمان، امیر علی زنجانی از مازندران هر کدام با 30 امتیاز و کیان کشفی راد از تهران با 6/29 امتیاز به عنوان سوم تا پنجم هم به اردوی امادگی و انتخابی بعدی دعوت شدند.

در کاتای تیمی جوانان، تیم کرمان الف متشکل از عباس حیاتی فر، حمید رضا پور اعماء و محمد جواد عامری و تیم مازندران متشکل از ابوالفضل جهانبخش، علی اکبر زالی و امیر حسین آرامیده توانستند جواز حضور در مرحله دوم انتخابی را کسب کنند.

بر اساس این گزارش، فدراسیون کاراته با توجه به اینکه در برخی رده های انتخابی کاتای روز سه شنبه (دوم ارذیبهشت) سطح برابری با هم داشت، نفرات فیکس شده برای تیم ملی را معرفی نکرد و این فرصت را در اختیار کاتاروها قرار داد تا با شرکت در اردوهای امادگی و شرکت در انتخابی بعدی که 12 تیرماه برگزار می شود، حضور بهم رسانند.

گفتی است هفتمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان، جوانان وزیر 21 سال آسیا طی روزهای 4ا تا 19 مرداد ماه در شهر کوالالامپور برگزار می شود

 

You are here: اخبار و رویدادها کاتاروهای برتر انتخابی اول به اردوی آمادگی فراخوانده شدند