ملی پوش کاراته ایران در گفتگوی اختصاصی با گلپانا؛ با افتخار می گویم یک گلپایگانی هستم/آرزویم قهرمانی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

ملی پوش کاراته ایران گفت:17 سال سن دارم و با افتخار می گویم که یک گلپایگانی هستم .

 

گلپانا: شهرستان گلپایگان در زمینه ورزش کاراته پرونده قابل قبولی دارد                                                              . در چند سال اخیر جوانان این دیار با تلاش خود توانسته اند افتخارات بسیاری را برای شهرستان کسب نمایند.از جمله این جوانان آقای میلاد افشانی است که اکنون موفق شده است تا در اوج جوانی به عضویت تیم ملی امید کاراته جمهوری اسلامی ایران در آید. جوان خوش اخلاق و با نشاطی که آینده درخشانی خواهند داشت.به بهانه ملی پوش شدن این جوان ارزشمند گلپایگانی مصاحبه ای با او داشتیم که در ادامه آن را خواهید خواند :

 

گلپانا: خودتان را معرفی کنید؟

میلاد افشانی هستم،۱۷ سال سن دارم و با افتخار می گویم که یک گلپایگانی هستم.

image 20544677f3291a0e8bc2f1349fe95657791a706caaae3c7bec8619db6fb60ab4 V با افتخار می گویم یک گلپایگانی هستم/آرزویم قهرمانی در جهان است

گلپانا: از چه سالی ورزش کاراته را شروع کردید و چند سال است که به صورت حرفه ای در این رشته فعالیت دارید؟

از سال ۱۳۸۲ در باشگاه شهید صافی زیر نظر استاد مجید صافی شروع به کار کردم و الان نزدیک به ۱۱ سال است که کاراته کار می کنم و میتوان گفت از سال ۱۳۸۹ به صورت حرفه ای این ورزش را دنبال می کنم.

گلپانا: از رتبه هایی که تا کنون کسب کرده اید بفرمایید.

به لطف خدا توانسته ام رتبه های زیادی کسب کنم ولی مهمترین آنها عبارتند از:دو مقام اولی و یک مقام سومی در مسابقات بین المللی و کسب مقام دوم در مسابقات انتخابی تیم ملی.

DSC 0011 با افتخار می گویم یک گلپایگانی هستم/آرزویم قهرمانی در جهان است

گلپانا: از روند ملی پوش شدن خود بگویید؟

من در مسابقات انتخابی تیم ملی که در سال ۱۳۹۲ در شیراز برگزار شد شرکت کردم و با کسب مقام دوم موفق شدم به اردوی تیم ملی راه پیدا کنم.بعد از آن چندین مسابقه انتخابی در اردوها برگزار شد که در آخرین آنها تمام حریفانم را شکست دادم و عضو ثابت تیم ملی شدم.

گلپانا: در هفته چند ساعت تمرین دارید؟

ما در اردوها در روز دو نوبت دو ساعته تمرین داریم.

گلپانا: یک ورزش کار چه کارهای باید انجام بدهد که بتواند موفق باشد؟

به نظرم مهمترین فاکتور برای یک ورزشکار داشتن هدف هست و بعد از آن هم اعتماد به نفس و امید به آینده.یه ورزشکار باید برای رسیدن به هدف با اراده و تلاش پیش رود و مطمئن باشد با توکل بر خدا میتوان به موفقیت دست یافت،هر چند هدف خیلی بالا و بزرگ باشد.

گلپانا: وضعیت رشته کاراته در شهرستان گلپایگان به چه صورت است؟

شهرستان گلپایگان پتانسیل بسیار خوبی در رشته کاراته دارد.مقام دومی تیم شهید صافی در لیگ آینده سازان گویای این حقیقت است.

گلپانا: مشکلات شما در مسیر قهرمانی چیست؟

به نظر من مهمترین مشکل یک ورزشکار مثل خود من مشکل مالی و امکانات است.یک ورزشکار در سطح حرفه ای باید از پشتوانه مالی خوبی برخورادر باشد تا بتونه حداکثر بازده خود را داشته باشد.من مهمترین مشکل خودم را مشکل مالی می دانم.

IMG 1840 با افتخار می گویم یک گلپایگانی هستم/آرزویم قهرمانی در جهان است

گلپانا: چه برنامه ای بر آینده خود دارید ؟

خوب من تصمیم دارم رشته کاراته را در سطح قهرمانی آسیا و جهان ادامه دهم و بتوانم یک روز بهترین کاراته کای جهان باشم.

گلپانا: سخن شما با مسئولین شهرستان؟

من از مسئولین شهرستان می خواهم که توجه بیشتری به رشته کاراته داشته باشند چرا که این رشته ورزشی دارای استعدادهای بسیاری است که توانایی رشد و درخشش در سطح بین المللی و جهانی را دارند.

گلپانا: سخن شما با والدین و دوستانتان؟

بزرگترین و مهمترین پشتوانه من در تمام زندگی بعد از خدا پدر و مادرم هستند و اگر در زندگی پیشرفتی هم داشته ام همه آن را مدیون دعاهای این عزیزان هستم و با تمام وجود می گویم که دوستشان دارم.

من همین جا از دوستانم که همیشه با تشویق من انگیزه ام را دو چندان کرده اند نیز تشکر می نمایم.

012081 با افتخار می گویم یک گلپایگانی هستم/آرزویم قهرمانی در جهان است

گلپانا: سخن پایانی شما؟

در پایان امیدوارم بتوانم برای شهرستانم و برای کشورم افتخار آفرین باشم و با کسب مدال های خود والدین و مربیانم را سر افراز نمایم.

 

You are here: گفتگو ملی پوش کاراته ایران در گفتگوی اختصاصی با گلپانا؛ با افتخار می گویم یک گلپایگانی هستم/آرزویم قهرمانی