امین مسیحی: برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ آینده‌سازان، به مصاف حریفان می‌رویم

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

 

شگفتی‌ساز رقابتهای لیگ آینده‌سازان سال 92، امسال با نام تِستا (شرکت توسعه صنایع تأسیساتی ایران) و با هدف قهرمانی به پیکار با مدعیان خواهد پرداخت .    

فصل گذشته لیگ آینده‌سازان کاراته کشور، یک مهمان تازه‌وارد به نام تیم شهید صافی گلپایگان داشت. تیمی که مبارزات خود را نسبتاً ضعیف آغاز کرد، در ادامه به یک تیم متوسط تبدیل شد و در نهایت، پیکارهای لیگ آینده‌سازان سال 92 را با کسب عنوان نایب قهرمانی و در چهره‌ی یک تیم شگفتی‌ساز به پایان رساند. این تیم را از آن جهت شگفتی‌ساز لیگ آینده‌سازان لقب دادند که با هدایت و رهبری "مجید صافی" روند رو به رشد فوق‌العاده‌ای را طی کرد و در نهایت موفق به شکست حریفان قدرتمندی شد که دستِ‌کم در دو عاملِ تجربه و آوازه، شرایطی به مراتب بهتر از تیم شهید صافی گلپایگان داشتند.   به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته" تیم ناشناخته و کم‌تجربه شهید صافی گلپایگان با سرمربیگری "مجید صافی" و مربیگری امین مسیحی، نادر جنت و ایمان گل‌محمدی در بازه‌ی زمانی 6ماه، فاصله ضعف تا اقتدار را به خوبی پیمود و در هفته‌ی پایانی در برابر تیم صاحب‌نام و پرمهره‌ی مقاومت قرار گرفت و با قبول شکست مقابل این تیم، به عنوان نایب قهرمانی لیگ آینده‌سازان دست یافت تا آغازگر تحولی بنیادین در کاراته گلپایگان باشد.

این شهرستان اکنون به برکت درخشش نمایندگان خود در رقابتهای لیگ آینده‌سازان، صاحب ملی‌پوش در رشته کاراته شده و امید می‌رود با همت و توجه مسئولین گلپایگان، در آینده‌ای نزدیک شاهد فتح سکوهای افتخار توسط جوانان این شهرستان برای کاراته کشورمان باشیم.

امین مسیحی، مربی تیم مذکور در گفتگو با "پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته" از حضور این تیم در رقابتهای لیگ آینده‌سازان سال جاری با نام تِستا (شرکت توسعه صنایع تأسیستاتی ایران) خبر داد و گفت: با توجه به تجربه‌ای که بازیکنان در سال گذشته کسب کرده‌اند و نیز تقویت این تیم در سال جاری، تنها به کسب عنوان قهرمانی در لیگ 93 می‌اندیشیم و با این هدف به مصاف حریفان خواهیم رفت.

وی ادامه داد: سال گذشته نیز این تیم با نمایش مبارزات زیبا و ستودنی، شایستگی‌های خود را به اثبات رساند و به دیدار نهایی راه یافت اما در فینال این رقابتها در برابر تیمی قرار گرفتیم که تعداد کثیری از بازیکنان ملی‌پوش و با تجربه را در ترکیب خود داشت و لذا در نبردی نابرابر، نتیجه را به حریف واگذار و به عنوان نایب قهرمانی بسنده کردیم.

مربی تیم تستا در پاسخ به این سئوال که تعهدات اسپانسر این تیم، چه میزان از هزینه‌های مربوط به حضور جوانان گلپایگانی را در رقابتهای لیگ آینده‌سازان تأمین خواهد کرد؟ اظهار داشت: تعهدات "شرکت توسعه صنایع تأسیساتی ایران" به گونه‌ای است که حداقلِ هزینه‌های تیم را تأمین کرده و دغدغه‌های بازیکنان را برای حضور در این رقابتها کاهش میدهد. به نظرم در شرایط کنونی که شرکتهای خصوصی کمترین رغبتی برای حضور در میادین ورزشی ندارند، تأمین حداقلِ هزینه‌ها هم از سوی شرکتها، ارزشمند و قابل تقدیر است. ما در سال گذشته بدون اسپانسر و با هزینه شخصی در پیکارهای لیگ آینده‌سازان حضور یافتیم که این مسئله چندان خوشایند نبود اما امسال لااقل بخشی از هزینه‌ها توسط اسپانسر تأمین می‌شود که این مطلب بسیار امیدوارکننده است.

عضو کادر فنی تیم تستا در پاسخ به این سئوال که "همکاری مسئولین گلپایگان با قهرمانان و مربیان ورزشی این شهرستان و نیز تلاش آنها جهت رفع مشکلات چهره‌های شاخص ورزشی تا چه حد است؟" تصریح کرد: متأسفانه در این شهرستان، مسئولین همکاری مطلوبی با چهره‌های ورزشی ندارند و مشکلات قهرمانان آنچنان که باید از سوی مسئولین پیگیری و برطرف نمی‌شود. امیدوارم با روند رو به رشدی که ورزش این شهرستان و به ویژه کاراته داشته، در آینده شاهد همکاری بهتر و بیشتر مسئولین با مربیان و قهرمانان باشیم.

وی در پایان ضمن تشکر از مدیرعامل شرکت توسعه صنایع تأسیساتی ایران (تستا)، خاطرنشان کرد: مهندس مهدی حکیم‌پور، مدیر عامل محترم شرکت توسعه صنایع تأسیساتی ایران (تستا) از چهره‌های علاقمند به ورزش محسوب میشود که با حمایت از کاراته‌کاهای گلپایگان، نقش بسزایی در رشد و شکوفایی استعدادهای جوان این شهرستان ایفا کرده و حمایتهای ارزشمند ایشان از ورزش و به ویژه کاراته، نویدبخش آینده‌ای درخشان برای کاراته گلپایگان است.

 

 

You are here: گفتگو امین مسیحی: برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ آینده‌سازان، به مصاف حریفان می‌رویم